Giresun Otomatik Kapı Kepenk Sistemleri Satış ve Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri:

0532 746 82 90

GİRESUN OTOMATİK KEPENK

Giresun kepenk; Kurulduğu günden bugüne sunduğu kaliteli hizmet anlayışıyla gelişimini ve hizmet kalitesini artırmaktadır. Kaliteli ürünleri, satış politikası, hızlı çözümleri, uzman ekibiyle sektörde hizmet vermektedir.

Giresun otomatik kepenk; ana faaliyet alanları Endüstüriyel kapılar, Seksiyonel kapılar, Otomatik kepenk sistemleri, Otomatik panjur sistemleri, Fotoselli camlı kapı, Garaj kapıları, Otomatik bariyerler, Yana kayar bahçe kapısı otomasyonları, 90 derece açılır bahçe kapısı otomasyonları ve Güvenlik sistemleri alanında faaliyet göstermektedir.

İşyeri kepenkleri dayanıklı alüminyum ve galvaniz çelik profilden üretilen otomatik kontrollü uzaktan kumandalı sistemdir. Kepenk sistemleri kapalı iken sağlamış olduğu güvenlik ve caydırıcılık, kullanıcılar için vazgeçilmez özellikler taşımaktadır. Kepenk sistemleri işyeri cephesine daha güzel daha estetik bir görüntü sunmaktadır. Ayrıca kullanıcıya manuel açma kapama olarakta imkan sunmaktadır.

Doğru adımlarla hergün dahada büyüyen firmamız, kaliteden ödün vermeden, tüm imalatlarda teknik açıdan uygun malzeme seçimi yaparak hizmet vermektedir. Kalıcı müşteri memnuniyetini garanti altına almak için faaliyet gösteren Aydın Otomatik Kapı Sistemleri en son teknolojiyi müşterilerine sunmaktadır.

Giresun kepenk uzman ekibiyle 7 gün 24 saat faaliyet göstermektedir.